• Ново
WOKOTO 30 Листови Случаен Шема Бели Нокти Вода Decals Чипка Помине Трансфер Налепници за Полнење Со 1 Buc Анти-Статички Пинцети И 3 Компјутери Случајни Боја Помине Уметност ?
zoom_in

WOKOTO 30 Листови Случаен Шема Бели Нокти Вода Decals Чипка Помине Трансфер Налепници за Полнење Со 1 Buc Анти-Статички Пинцети И

DEN 540.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Лесно да се Примени - Можете лесно може да се справи со овие убави нокти decals и се направи прекрасни помине уметност веднаш со себе,само треба неколку секунди!.Доаѓа со 30 листови случајни обрасци налепници, можете да изберете она што ви се допаѓа и да се направи промена кога сакате.Модерен & Различни Дизајни - Нови дизајни со модерни елементи ,голема различни модели за да го изберете.Safe материјал со еко пријателски техника, лесно да се применуваат врз вашите нокти со нашите инструкции,кои нема да наштети на вашата прекрасна ноктите.Комплетен сет, ова производи вклучуваат налепници,пинцети,помине уметност стап cuticle тласкач, може да заврши на пренесување на олеснуваат работата со овие алатки совршено.

Избор на купувачот..