• Ново
Банкари Кутија STOR/FILE Медиум-Должност за Чување на Кутии, FastFold, Лифт-Оф Капак, Писмо/Правни, Вредност Пакет од 20 (0076315)
zoom_in

Банкари Кутија STOR/FILE Медиум-Должност за Чување на Кутии, FastFold, Лифт-Оф Капак, Писмо/Правни, Вредност Пакет од 20 (0076315)

DEN 1559.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Двоен ѕид, еден ѕид изградба.Среден должност редење сила за умерена употреба со или без shelving.Fastfold брзо и Лесно собранието.Длабоко, заклучување лифт-оф капак останува во место за безбедно чување на датотеки.

Избор на купувачот..