• Ново
Бременоста Перница,Породилно Тело Перница со Перница Маска,H Облик на Тело Перница за Бремени Жени (Сива Сомот, 57in)
zoom_in

Бременоста Перница,Породилно Тело Перница со Перница Маска,H Облик на Тело Перница за Бремени Жени (Сива Сомот, 57in)

DEN 995.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Ергономски Дизајн - H облик на тело перница дизајн заменува други мали перниче во вашиот кревет.Оваа H облик на тело перница е удобност и по вашето тело контура облик дека помагање на поддршка на вашето тело, како што се грбот, стомакот, колковите и колената.Најдобри Породилно Перница на Вашето Семејство - Висока густина мека памучна се прилагодува на вашиот стомак и назад кога ќе сакате да се спие, да се прочита, медицинска сестра, или гледаат ТЕЛЕВИЗИЈА.Ние користете долги памук, свила дека тоа ќе остане мазна и меки во внатрешноста на перница обезбедува удобност за страна поддршка.Сите во Еден Перница и Широко се Користи Перница.Породилно тело перница поддршка перница, кога ќе се спие, гледање ТВ/ филм, читање, одмор, играње игри, и работи дома.Тоа cradles вашето тело за да се намали истурам и, вртејќи се, обезбедувајќи ви квалитет на спиењето и да ја задржите вашиот вратот, рамото, грбот и хип усогласени во текот на ноќта.Исто така, на перницата е свитлива во повеќе позиција да го подигнете вашите нозе да се подобри циркулацијата на крвта.Ослободување на бременоста оток е толку важно за бремени жени.Velvet Pillow Капак.Ni Sleep бременоста перница поклопецот е усвоен со дише материјал.Сомот поклопецот е машина перат и издржливи дури и по перење се повтори.Двојно мазна патентите се лесно да се отстрани за чистење.Прецизност крои со двојно шиење на тоа дека темата не е лесно да се изгубат или да се подели.Топло Совети : Двете надворешниот и поставата случај имаат независни патент за вас погодно да unpick и се мијат.

Избор на купувачот..