• Ново
3D Променливи Обоени Цвеќиња Помине Уметност Шарм за на доградба на Акрилни Нокти Rhinestonenail Украси Жени, Деца на доградба на Акрилни Нокти Тебе Додатоци за DIY Помине У?
zoom_in

3D Променливи Обоени Цвеќиња Помине Уметност Шарм за на доградба на Акрилни Нокти Rhinestonenail Украси Жени, Деца на доградба на

DEN 167.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

????Помине Уметност Мал Бел Цвет : ќе добиете 6 мрежите на тебе шарени помине уметност мали бели цвеќиња, пакување големина 2x2.7x0.5 инчи, 240+ помине уметност додатоци кои може да се сретнат разни потреби за DIY помине уметност декорација. ????Светлината Промена Дизајн : шарени цвет нокти додатоци донесе тебе дизајн, кои може да ја менуваат бојата кога се изложени на сонце/UV светлина.Ги задоволи вашите потреби за променливи декорација на ноктите. ????Безбедност Материјал : Боја тебе мали цвеќиња уметност помине decals се изработени од еколошки материјали, не-токсични, безопасни, не ограничувајќи се на било ноктите, жените и децата можат да ги користат безбедно. ????Широка Употреба : шарени нокти Додатоци налепници се лесно да се применуваат на природни нокти, вештачки нокти, УВ гел ноктите, на доградба на акрилни нокти.Исто така можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картички, телото уметност, итн. ????Повод : Боја тебе мали флорални помине додатоци за декорација е многу погоден за употреба во ноктите салони или дома ноктите, почетниците или искусни луѓе лесно може да го користите, многу погодна за давање на семејството или женски пријатели.

Избор на купувачот..