• Ново
Sweese 602.003 Порцелански Fluted Филџани - 14 Унца за Кафе, Чај, Какао, Сет од 6, Кул Assorted Colors
zoom_in

Sweese 602.003 Порцелански Fluted Филџани - 14 Унца за Кафе, Чај, Какао, Сет од 6, Кул Assorted Colors

DEN 695.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ДОБРО НАПРАВЕНИ - Толку едноставен, но елегантен дизајн, кригла собата е smart големина со 14oz, правото тежина, здрав, сет од 6. Ако сте во потрага за добар основните кригла собата, тогаш вашата потрага е завршена.Тоа е затоа што нашиот производ е комерцијални одделение квалитет.Стилски Fluted Дизајн Со Мазна Глазура - Зошто FLUTED?Тоа е лесно да се одржи ТОПЛА и ЛАДНА предмети во вашата рака.Има многу простор помеѓу дршката и кригла себе, со добро-засенчени се справи, па удобно во рака што прави чај&вкус на кафе дури и подобро.Мулти Цели - Совршени за кафе, чај, какао и житарици.Cutely и елегантен боја, додадете прскање на боја на вашата кујна, кригла собата е навистина добро за затоплување на вашиот дом.Згора на тоа, тоа е совршен за да се добредојдовте гостин, толку лесно за гостите да ги пратите на која првенство е нивно.Про-Одделение Порцелан - Овие Sweese чаши се направени од издржлив порцелан, еден вид на премија ОЛОВО-БЕСПЛАТЕН, и може да се користи за машина за миење садови, микробранова, фурна и замрзнувач.Удобно Да се Справи со Задржете - Има многу простор помеѓу дршката и купот на себе, со добро-засенчени се справи, па удобно во рака што прави чај&вкус на кафе дури и подобро.

Избор на купувачот..