• Ново
XMHF FA2-6/1BEK Заклучување на Брзината за Контрола на Електрични Рака Вежба за Контрола на Брзината се Активира Префрлете се Притисни на Копчето Моќ Алатка за Замена на ?
zoom_in

XMHF FA2-6/1BEK Заклучување на Брзината за Контрола на Електрични Рака Вежба за Контрола на Брзината се Активира Префрлете се Притисни

DEN 278.16

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Модел : FA2-6/1 BEK 6 A 250 V-5 E4. Заклучување на акција тип, црна и црвена пластична обвивка.Со електроника за променлива брзина на контрола, еден контакт заклучување на тип електрична алатка switch.Вграден-во контрола на брзината knob, пластична обвивка предизвика switch.Лесно да се соберат на електрична рака вежба и лесно да се работи со притискање на копчето.

Избор на купувачот..