• Ново
Ултра Про Тивка Серија 1 Мотор
zoom_in

Ултра Про Тивка Серија 1 Мотор

DEN 1620.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Ултра-Pro Комерцијални Правосмукалка со Тивка Сила Технологија MC-GG523 MC-GG523 Карактеристики HEPA Филтер силни и Издржливи 10-Amp Ограничени Моторни Quick Draw На-Табла Алатки 35 Нога Брзи Промени Кабелот за Напојување 4-Позиција Тепих Висина Прилагодување.

Избор на купувачот..