• Ново
Лента Логика Отстранлив Етикети, 3/4 Кругови, Флуоресцентно Зелена, 500 /Ролна
zoom_in

Лента Логика Отстранлив Етикети, 3/4 Кругови, Флуоресцентно Зелена, 500 /Ролна

DEN 602.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Се користи за привремено кодирање на објекти.Не остава остатоци по отстранување.Употреба на брановидни кутии, хартија и стакло. 3/4" Кругови - Флуоресцентна Зелена Отстранлив Етикети.Се користи за привремено кодирање на објекти.Не остава остатоци по отстранување.Употреба на брановидни кутии, хартија и стакло.Пишување на површината. 500 labels по тркалаат, 1 тркалаат по случај.

Избор на купувачот..