• Ново
10pcs/Многу LJ12A3-4-Z/CX М12 DC6~36V NPN НЕМА+NC 4mm Откривање на Далечина 4-Жица Индуктивен Сензор за Детекција Префрлате
zoom_in

10pcs/Многу LJ12A3-4-Z/CX М12 DC6~36V NPN НЕМА+NC 4mm Откривање на Далечина 4-Жица Индуктивен Сензор за Детекција Префрлате

DEN 1898.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

LJ12 A3-4-Z/CX М12 DC6~36 V NPN НЕМА+NC 4mm Откривање на Далечина 4-жица Индуктивен Сензор за Детекција Switch.Количина : 10pcs.Тоа е сосема нов, добар квалитет и со високи перформанси.Превозот.Брод за АМЕРИКА : 7-15 дена.Опис : LJ12 A3-4-Z/CX М12 DC6~36 V NPN НЕМА+NC 4mm Откривање на Далечина 4-жица Индуктивен Сензор за Детекција Switch Quantity : 10pcs It е сосема нов, добар квалитет & висока performance Shipping Ship во САД : 7-15 days Ship во други земји : 15-35days Note : Бразил /Русија /Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па Објектот специфики : Предмет тип : Switches Features : NPNModel број : LJ12 A3-4-Z/CXCertification : ce Certification : FCCCertification : CCCSwitch тип : Близината Switch Warranty : 1.

Избор на купувачот..