• Ново
Џеј зи и Нечујно Боб: трговскиот Центар Тепачка - НСВ
zoom_in

Џеј зи и Нечујно Боб: трговскиот Центар Тепачка - НСВ

DEN 4799.52

Износ
check Во форма достапна за нарачката

2 Играч на Каучот Co-op.Автентични Ретро 8-битни Акција.Свежи оригинални chiptune саундтракот.Никаквеци галерија на Гледање Накриво Непријатели.Необични оружје brandishing тактики.Еден Играч Swappable Акција Стратегија.Ова е новото целосно функционална ретро игра која ќе работат на вашиот класичен хардвер!.Постојат три случаен боја варијанти на располагање - Молчи Боб Зелена, Џеј Жолта, и НСВ Сива боја.Вклучени во кутија е ретро прирачник, прашина ракав, и, се разбира, styrofoam блок да се одржи на кертриџ до внатрешноста на кутијата.Во Џеј и Нечујно Боб : трговскиот Центар Тепачка - Premium Издание од Interabang Забава и Ограничувајќи се Кандидира Игри за Нинтендо Забава Систем, ќе може да игра како Џеј и Нечујно Боб во ретро 8-битни sidescrolling кавгаџија, соло или со еден пријател.Џеј зи и Нечујно Боб : трговскиот Центар Тепачка е полн 8-малку ретро beat-ем-up искуство со големи нивоа, големите босови, dope комбинации, и irreverent референци за Приказ Askewniverse.Pummel непријатели со тешко удирање комбинации, цртичка напади, и лактите капки, како и случаен асортиман на оружје како што битката на вашиот пат надвор од трговскиот центар и се врати на Quickstop.Трговскиот центар Тепачка може да се игра самостојна во 1 играч на искуство каде што се разменуваат меѓу двете Џеј и Нечујно Боб стратешки или да се игра со еден пријател, во 2 играч ко-оперативно искуство, каде што ќе се борат на вашиот пат низ mallrats, деликвенти и чувари да се најде на вашиот пат надвор од трговскиот центар и се врати на Quickstop.По инцидентот од трговскиот центар што ќе остане безимените, две хетеро lifemates се биде човек лови од страна на шефот на рент-а-полицаец и неговиот исклучување должност службеници.Џеј зи и Нечујно Боб мора да се борат својот пат низ несигурни ситуации во трговскиот центар да избега и да се направи тоа на Quickstop!.

Избор на купувачот..