• Ново
Лего Марвел Одмаздници (Xbox 360)
zoom_in

Лего Марвел Одмаздници (Xbox 360)

DEN 683.52

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Се приклучат на ЛЕГО Марвел е Одмаздници тим и да игра како најмоќниот Супер Херои во нивната потрага да го спаси светот.Игра и отклучување на повеќе од 100 нови и враќање ликови вклучувајќи вентилатор омилени како Hulk, Iron Man, Капетан Америка и Тор Уживаат ЛЕГО Марвел е Avengers' уникатен ги преземе за отворена игра.Доживеете клучните моменти од Одмаздници филмови со прскање на класичен ЛЕГО хумор.ЛЕГО Марвел е Avengers : Одмаздници Соберете!Искуство првиот videogame конзола кој ликови и приказни од блокбастер филм На Avengers и многу очекуваниот продолжение Avengers : Возраст на Ultron и повеќе .Игра како најмоќниот супер херои во нивната потрага да го спаси човештвото.

Избор на купувачот..