• Ново
ЛЕГО Марвел Супер Херои - Nintendo Префрлате
zoom_in

ЛЕГО Марвел Супер Херои - Nintendo Префрлате

DEN 1860.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Пресече и лета преку Чудо Универзумот со повеќе од 100 на вашиот омилен Супер Херои и Супер Негативци.Ви помогне да заштедите Земјата како вашиот омилен се Чудат карактер со вашата супер-кул сила и способности.Се изврши моќна се движи како Биг-сл знаци како Hulk и Одвратност.Се создаде единствена Супер Херои со приспособливи ликови.Стил : Супер Херои.

Избор на купувачот..