• Ново
Kadimendium Птица Џвакање Играчка, Играчка Игра Играчка Џвакање Играчка Трајни производи за Птичјиот
zoom_in

Kadimendium Птица Џвакање Играчка, Играчка Игра Играчка Џвакање Играчка Трајни производи за Птичјиот

DEN 1965.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ДРУГИ ФУНКЦИИ : Ова е голема џвакање и preening играчка да се убие време и да даде стоматолошка грижа за вашиот сакан птици.ДОБАР ЕФЕКТ : На Виси Играчка дава на вашето домашно милениче птица ментална и физичка тренингот совршено место да се одмори или да добијат тренингот од занишан и качување наоколу.ОПРЕМЕНИ СО : Џвакање Играчка е опремен со бесење кука, лесно да го инсталирате, лесен за употреба.Намалување на стресот и да се спречи папагали од хипохондрија. 100% СОСЕМА НОВО : Игра Играчка е 100% сосема нов и висок квалитет.АТРАКТИВНИ : Дрвени Играчки можат да привлечат домашни миленичиња pecking, лулка, џвакањето, индексирање, виси, и други активности. 1. Направен од висок квалитет на дрвен материјал, безбедно да се џвака, не-токсични, отпорни и долг животен век.2. Дава вашето домашно милениче птица ментална и физичка тренингот совршено место да се одмори или да добијат тренингот од занишан и качување наоколу.3. Привлекување на домашни миленичиња pecking, лулка, џвакањето, индексирање, виси, и други активности.4. Голема џвакање и preening играчка да се убие време и да даде стоматолошка грижа за вашиот сакан птици.5. Опремени со бесење кука, лесно да го инсталирате, лесен за употреба.Намалување на стресот и да се спречи папагали од хипохондрија.6. Може да се задоволат потребите на папагали како да се игра, расклопување, се џвака, но исто така се развие мозокот интелигенција.

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Chewing Toy
Material:
Wood
Color:
As Pictures Shown
Size:
Approx. 38x18x8cm/14.96x7.09x3.15inch
Package List:
 
1 x Chewing Toy :

Избор на купувачот..