• Ново
Ангажирање НАСКАР Унисекс 2017 Diecast
zoom_in

Ангажирање НАСКАР Унисекс 2017 Diecast

DEN 358.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

1 : 64 Скала Умре-фрлија Акција Трки Collectables мерки 3" x 1.2" x 1".Возачот : Спонзор : Модел Година : 2019 Направи Автомобил : Автомобил Модел : .Крај : Стандард Производство Количина : Limited Edition.Сите 1 : 64-Скала Умре-фрлија ќе дојде на база.Ангажирање Трки - Службен Diecast на НАСКАР - е сега спортот е официјален маса мало партнер кога станува збор за diecast автомобили и други возила.Поделба на Ангажирање Возови, Ангажирање Трки прави и продава реплика умре-фрлија НАСКАР трка со автомобили и е главен за лиценциран умре-фрлија колектори и ентузијасти.Се наоѓа во близина на Шарлот Мотор Speedway, Ангажирање Трки има пулсот на мотор-спортот заедница и е посветена на давање на навивачите на најдобрите во умре-фрлија колекционерски предмети.

Избор на купувачот..