• Ново
Ресни Ѕид Виси Виножито Реси Половина Месечини Ѕид Boho Влакна Ѕид Уметност Дома Декор 16
zoom_in

Ресни Ѕид Виси Виножито Реси Половина Месечини Ѕид Boho Влакна Ѕид Уметност Дома Декор 16

DEN 571.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Дизајн : Ресни ѕид виси виножито tassel направени од softest 8мм природен памук ресни мозок и ткаени заедно во еден лак дизајн како виножито, безбедно залепени за да се назад на половина круг дрвена табла како supprot.Ред на раб со памук конец што висат ,од дното, се создаде вашиот boho и модерен стил во вашиот дом.Карактеристики : ресни ѕид виси половина месечината е handwoven од страна на групи на жени во мали заедници.Тоа е опремено со подготвен да се откажам јамка,така лесно да виси на тоа и тоа место каде што сакате да.ресни виножито ѕид виси додаде прекрасна димензионални текстура на ѕид мазни површината со суптилни, но стилски, Мултифункционални и декоративни.Можете да се остави во својата природна форма или обоени и натопи обоена вашата желба со вашите деца, висат над вашето бебе е ѕид или од врата на врата во градинка.Големина : ДИМЕНЗИИ : Вкупно : 16" дијаметар, H : 18.5"; 0.8" дебела,Тежина : 1.5 килограми.Материјал : ресни мозок,дрвена табла,памук предиво раб.Предупредување : 1.Со цел да се спречи дробење за време на транспортот, правоаголни дрвена табла е поставен во пакет. 2.Се должи на рачно изработени природата на овој предмет, се очекува мала варијација во изгледот на секој уникатно парче.3.не го потопувајте или да се мие со вода.Ако е потребно, користете влажна крпа за да ги избрише плоча чисти.4. tassel ѕид виси може да се користат едноставни притисни pin ,ноктите, ѕид куки дека начинот на кој таа виси стабилна и безбедна.Ресни Ѕид Виси Виножито Tassel Повод : ->кревет headboard виси, галерија ѕид оркестарот, дневна соба оркестарот, камин, бебето креветчето, ткаени tapestry, Ѕид Виси оркестарот.итн. ->Фестивал /свадба декорација, Ресторан/продавница декорација, Колеџ/dorm Декорација, Фестивал знамиња. ->Совршен подарок за сите прилики-Божиќ подарок.Предупредување : 1.Со цел да се спречи дробење за време на транспортот, правоаголни дрвена табла е поставен во пакет. 2.Се должи на рачно изработени природата на овој предмет, се очекува мала варијација во изгледот на секој уникатно парче.3.не го потопувајте или да се мие со вода.Ако е потребно, користете влажна крпа за да ги избрише плоча чисти.4. tassel ѕид виси може да се користат едноставни притисни pin ,ноктите, ѕид куки дека начинот на кој таа виси стабилна и безбедна.

Избор на купувачот..