• Ново
HEINMO Автомобил Худ Хаубата Лажичка Воздухот се Пропустливи Покрие Пред Штекер Дуктус Оркестарот Проток Доза Намали за Купер JCW S Clubman F54 F55 F56 F57
zoom_in

HEINMO Автомобил Худ Хаубата Лажичка Воздухот се Пропустливи Покрие Пред Штекер Дуктус Оркестарот Проток Доза Намали за Купер JCW

DEN 3359.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Fitment : За Купер JCW S F54 F55 F56 F57. Ако тоа не е погодна за вашиот автомобил, ве молиме контактирајте со нас.Материјал : Направен од висок квалитет на јаглерод влакна, лесни и долго-траен материјал.Тоа не додадете значителна тежина на вашиот мотор. 1-Автоклав Процес. 2-Одлична флексибилност и издржливост. 3-Заштитна Облога за УВ Отпорни.Изглед : 100% Сосема Нов, уникатен и стилски дизајн ќе им даде на вашиот мотоцикл што посебно сопствен изглед, многу подобрен изглед во споредба со оригиналниот дел.Совршен натпревар со автомобил стил, што го вашето возило на повеќе атрактивни.Функција : да се Подобри изгледот на вашиот мотор, обезбедува лесен начин за да го промените изгледот на вашиот мотор, да го замените оригиналниот оштетени, избледени или намали парчиња.Инсталација : едноставен за инсталација, без инструкции,професионална инсталација е препорачливо.Descprition : Материјал : Висок Квалитет на Карбонски Влакна Дел Инсталација : едноставен за инсталација, без инструкции.Боја : Карбонски Влакна Како Слики Fitment : За Купер JCW S F54 F55 F56 F57. Пакет се Вклучени : 1 PCS * Карбонски Влакна Пред Хаубата Лажичка Воздухот се Пропустливи Покрие Забелешка : 1. Ве молиме проверете го вашето возило модел и година за да се потврди оваа точка е погодна за тоа пред да нарачате. 2. Ве молиме овозможи грешки поради прирачник за мерење. 3. Инсталација : Инструкции не се вклучени, препорачуваме инсталиран од страна на стручно лице. 4. Боја Разлика : боја на производи може да отстапува од нивните слики се должи на осветлување и користење на различни монитори.

Избор на купувачот..