• Ново
HECASA Црна Декоративни Хаубата се Пропустливи на Воздухот Худ Лажичка Опфаќа за -2020 Chevy Camaro 1LT LS РС
zoom_in

HECASA Црна Декоративни Хаубата се Пропустливи на Воздухот Худ Лажичка Опфаќа за -2020 Chevy Camaro 1LT LS РС

DEN 1198.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【Fitment】 : Декоративни хаубата се пропустливи покритие за 2016-2020 Chevy Camaro 1 LT/ LS /РС.Нема да се вклопат СВ Модел или ZL1 Модел. 【Материјал】 : Направен од мала тежина и висока температура-отпорни PP материјал.Квалитет и прецизност увери. 【Функција】 : Користење 3 M адхезивна лента на грбот.Нема промена е потребно да се худ или мотор залив.Додадете спортски акцент на предниот крај веднаш. 【Боја】 : Unpainted сјајна црна површина.Можете да го сликам за на боја за да одговара на вашите лични желби. 【Забелешка】 : Ова е декоративни пропустливи опфаќа само, Тоа НЕ е вистински се пропустливи.Нема да се Вклопат СВ или ZL1 Модел.Декоративни хаубата се пропустливи покритие за 2016-2020 Chevy Camaro 1 LT/ LS /РС.Сакајте се вклопуваат СВ Модел или ZL1 Модел.Направени од мала тежина и висока температура-отпорни PP материјал.Квалитет и прецизност увери.Користење 3 M адхезивна лента на грбот.Нема промена потребни за да се худ или мотор залив.Додадете спортски акцент на предниот крај веднаш.Unpainted сјајна црна површина.Можете да го сликам за да одговараат на вашите лични желби.Декоративни хаубата се пропустливи покритие за 2016-2020 Chevy Camaro 1 LT/ LS /РС.Сакајте се вклопуваат СВ Модел или ZL1 Модел.Направени од мала тежина и висока температура-отпорни PP материјал.Квалитет и прецизност увери.Користење 3 M адхезивна лента на грбот.Нема промена потребни за да се худ или мотор залив.Додадете спортски акцент на предниот крај веднаш.Unpainted сјајна црна површина.Можете да го сликам за да одговараат на вашите лични желби.

Избор на купувачот..