• Ново
idain 2 парчиња Автомобил Проток на Воздух Доза Маска, Декоративни Лажичка Хаубата Худ се Пропустливи Покрие Универзална Авто Автомобил Декоративни Худ Louver (Бела)
zoom_in

idain 2 парчиња Автомобил Проток на Воздух Доза Маска, Декоративни Лажичка Хаубата Худ се Пропустливи Покрие Универзална Авто Автомобил

DEN 1198.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Материјал : Направен од автомобилската одделение ABS пластика и е лесен и екстремно издржливи.Процесот на производство е прецизна, не е лесно да се скрши, и ја подобрува издржливост, масло отпорност, отпорност на корозија и времето отпор.Уникатен дизајн : хаубата се пропустливи корица има одличен квалитет, и уникатен и стилски дизајн додава стилски изглед на вашиот автомобил.Внесувањето цела го прави вашиот автомобил повеќе атрактивни, правење на вашиот автомобил кулер и правење на вашиот автомобил, дури и повеќе карактеристична.Лесен за Инсталација : Доаѓа со селотејп база,вие само може да се стави на страна на двојно двострано лента,без потребни алатки.Добри перформанси : На воздух влезот покрие овозможува на воздухот да помине низ воздухот во моторот област, одржување на хауба кул и стабилна, додека, исто така, подобрување на перформансите на вашиот автомобил.Fitment : Универзална одговара на повеќето возила со мотор худ или било каква рамна површина,ве молиме чистење на автомобил површина пред да се придржуваат и да ги залепите дел сува во текот на 24 часа по инсталацијата.Опис : Неверојатно со модерен дизајн и стил.Направете вашиот кул автомобил и препознатлив.Трајни и високо strengh.Лесна инсталација, селотејп база,можете само да го стави на страна на двете еднострани лента БЕЗ алатка е потребно, чистење на автомобил површината пред лепење.Спецификација : Материјал : ABS Големина : 13*4.3 инчен Fitment : Универзална Пакет Содржина : 1 пар Проток на Воздух Доза Капак.

Избор на купувачот..