• Ново
Tyoku Риба Храна (Сува Moina Macrocopa) Мини Лебди Пелети 60 g. Високо Протеинска 61-70% Guppy & Сите Тропски Риби Храна за Храна на Бебето Фрај Риба Мали Риби, Боја Подобрување, Раст Б
zoom_in

Tyoku Риба Храна (Сува Moina Macrocopa) Мини Лебди Пелети 60 g. Високо Протеинска 61-70% Guppy & Сите Тропски Риби Храна за Храна

DEN 302.16

Износ
check Во форма достапна за нарачката

????БОГАТ со БЕЛКОВИНИ : Многу Посебни Високо Протеинска 61-70% + Природни Суви пелети гранули храна риба додаваат со висока концентрација на PSB и spirulina да се стимулира риба апетит.Го препорачувам !!!Првиот Старт за Новороденче Фрај Риба, Микро Пелети Големина : 300 - 500 Microns. ????БРЗ РАСТ : 61-70% + Високо Протеинска Брз Раст Формула за сите видови на риби и мали риби, бебе риба, фрај риба & новороденче риба. ????БОЈА ПОДОБРУВАЧ & ЗДРАВА : Овој посебен аквариум риба храна ќе го направат вашиот риба здрави и да се подобри нивниот колорит.Тоа ќе донесе целосна светла боја подобрувач на вашиот риба и ќе го подобри животниот век на вашите риби. ????СИТЕ ВИДОВИ РИБИ : Погоден за сите видови на убава риба, особено на малите групи како што се Неонски риба, Фенси Guppy риба, Angelfish, Betta риба, златна Рипка, Aqueon Ракчиња, Морски, Сом, Cichlid, мала уста риба, моли & Сите тропски риби и др. ????Бистра ВОДА ФОРМУЛА : не предизвика отпадни води или слоевита.Нејзината Јасна и Чиста Вода Формула.Користете го 2 до 3 пати на ден за точниот износ.Тоа содржи повеќе од 61% -70% + високо протеинска, 8% масти, 7% пепел и содржи 666 mg на вкупно амино киселини по 1 грам на сува маса.Постојат 10 есенцијални амино киселини, сметководство за 47% од Сите амино киселини.Tyoku Сушени Вода вошки (болви) Риба Храна (Сува Moina Macrocopa) Мини Микро Пелети 60 g.Тропска Риба Храна Лебди за Храна на Бебето Фрај Риба & Мали Риби Високо Протеинска 61-70%+, Боја Подобрување, Раст Брзо Риби се Хранат ????БОГАТ со БЕЛКОВИНИ : Многу Посебни Високо Протеинска 61-70% + Природни Суви пелети гранули храна риба додаваат со висока концентрација на PSB и spirulina да се стимулира риба апетит.Го препорачувам !!!Првиот Старт за Новороденче Фрај Риба, Микро Пелети Големина : 300 - 500 Microns ????БРЗ РАСТ : 61-70% + Високо Протеинска Брз Раст Формула за сите видови на риби и мали риби, бебе риба, фрај риба & новороденче риба. ????БОЈА ПОДОБРУВАЧ & ЗДРАВА : Овој посебен аквариум риба храна ќе го направат вашиот риба здрави и да се подобри нивниот колорит.Тоа ќе донесе целосна светла боја подобрувач на вашиот риба и ќе го подобри животниот век на вашите риби. ????СИТЕ ВИДОВИ РИБИ : Погоден за сите видови на убава риба, особено на малите групи како што се Неонски риба, Фенси Guppy риба, Angelfish, Betta риба, златна Рипка, Aqueon Ракчиња, Морски, Сом, Cichlid, мала уста риба & Сите тропски риби и др. ????Бистра ВОДА ФОРМУЛА : не предизвика отпадни води или слоевита.Нејзината Јасна и Чиста Вода Формула.Користете го 2 до 3 пати на ден за точниот износ.Тоа содржи повеќе од 61% -70% + високо протеинска, 8% масти, 7% пепел и содржи 666 mg на вкупно амино киселини по 1 грам на сува маса.Постојат 10 есенцијални амино киселини, сметководство за 47% од Сите амино киселини.

Избор на купувачот..