• Ново
Колекции Wifi Видео Врата, 7 инчен Безжична Видео Врата Телефон Контрола на Пристап Спогодба Систем, 3 Набљудувачите + Камера Ноќ Визија, Отпечатоци Лозинка IC Card СТАН г
zoom_in

Колекции Wifi Видео Врата, 7 инчен Безжична Видео Врата Телефон Контрола на Пристап Спогодба Систем, 3 Набљудувачите + Камера Ноќ

DEN 1226.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

★ Внатрешна Следи : Внатрешна монитор го користите мулти-точка capacitance екран на допир, усвојување на Андроид Системот, стабилен и лесно да се работи. 7 инчен Висока дефиниција дигитални LCD монитор, со се слика,посетител евиденција и записи од функцијата.Со монитор, спогодба, го отклучите, hands-free и Не се наруши функцијата.Јачината на светлината и шарени прилагодливи. ★ Трајни Отворено Камера : Надворешна единица употреба 1000 TVL аналогни high-definition камера,со IR-НАМАЛУВАЊЕ.Малку дожд и оксидација-доказ за трајни ABS надворешна единица, е добро заштитени од водоотпорна маска, камера со IR-НАМАЛУВАЊЕ, сликата е шарени и јасно, ѕидот за инсталација повеќе погодно. ★ Затворен монитор може да се поврзете на безжичната wifi рутер.Внатрешна монитор може поддршка за да се поврзете 8 мобилен телефон СТАН корисник, Поддршка на IPHONE/Андроид систем мобилен телефон, тогаш мобилен телефон може да ја видите и да го отклучите.Мобилен СТАН со монитор, спогодба, се слика, видео запис од рачно и отклучување на функции. ★ Лесно да се инсталира : Лесна инсталација со себе со адаптерот и кабелот ние се обезбеди во овој комплет.На отворено одделение можат да се поврзете со затворен монитор со кабелска 6 P кабел.Овој комплет може да се поврзете со НЕ електрично заклучување директно, со отклучување одложување амбиент.Поддршка 500 отпечаток, 1000 IC картички отклучите, лозинка за отклучување, 99 компјутери далечински контроли за да го отклучите. ★ Со овој Doorphone Комплет, не грижете се за домашна безбедност, Видео врата телефон спогодба систем е широко се користат во вили, станови, куќи, хотели, канцеларии, во јавните згради и така натаму.Ако сакате повеќе комбинации, можете да контактирате со нас и ние ќе бидат на ваша услуга 24 часа на ден.Можете да кликнете на името на брендот "DMNSDD" под наслов. 7 инчен Жичен Wifi Видео Врата Спогодба System Monitor : Дисплеј : 7 инчи (16 : 9) Резолуција : 1024(H) X600(V) Дополнителна меморија : Поддршка за дополнителни ТФ-картичка (64 GB максимум.) Допир : Да Wifi : Да Напојување : DC15 V1.2А Инсталација : Surface mount Големина : 205*138*18mm Camera : Камера сензор : 1/3 инчен CCD Видите агол : 92° Дефиниција : 1000 TVL Led диоди за ноќно : IR Led диоди (80°) Отпечаток тип:Поддршка 500 отпечаток,1000 IC картички отклучите,лозинка за отклучување,далечински контроли за отклучување на Инсталација : Површината Големина : 192*93*55mm Accessory : 1*Внатрешна Монитор (Wired Wifi)2*Внатрешна Монитор (Безжичен Wifi )1*Надворешна Единица (Отпечаток RFIC Лозинка)2*15 V/1.2 Моќ Supply1*6-core терминал жица (5m)5 *IC Cards1*далечински controls2*отклучување терминал wire1*Manual3*Монтажа plate1*Screws1*Боја пакет.

Избор на купувачот..