• Ново
Леано Железо Претходно Зачинети 3 Нозе Леано Железо холандски Рерна, 4.5-Четвртиот со Метални пролет се Справи, Кампување Готвење
zoom_in

Леано Железо Претходно Зачинети 3 Нозе Леано Железо холандски Рерна, 4.5-Четвртиот со Метални пролет се Справи, Кампување Готвење

DEN 1389.12

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Ќе трае цел живот со соодветна грижа и само што ќе се подобри со секоја употреба, Legless функција додава поголема површина за топлинска контакт.Земете го ова кампување холандски рерна на вашиот следен оклопни за совршен начин да се изгорат, печено или фрај вашиот оброк.Лесно да се чисти и да се отпорни на chipping и warping.Дури и готвење со чувствувате топлина задржување совршен за бавно крчка во серии на чорба, gumbo, чили, braising тенџере печено месо, и многу повеќе, Капак, исто така може да се користи како самостоен skillet / griddle.Направена од 100% леано железо, ова холандски рерна карактеристики капак што се заклучува во влага за тендер резултати.

Избор на купувачот..