• Ново
Zxb-продавница Деца Стол/Висок Стол Сила Алта Сила Де Comedor став Niños Multifunción Portátil Plegable Сила Де Comedor став Bebé Совршено Прилагодливи Бебе Highchair
zoom_in

Zxb-продавница Деца Стол/Висок Стол Сила Алта Сила Де Comedor став Niños Multifunción Portátil Plegable Сила Де Comedor став Bebé

DEN 1166.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Ако имате било какви прашања во врска со оваа Кинески јазол, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви обезбедиме со задоволителен одговор. 1. На површината се покрива со пијано боја, и челични цевки рамка е задебелена, која не ' рѓа и не е лесно да се чисти. 2.PP материјал сплит плоча, храната може да биде поставен директно на главното, и да се избрише е чиста, двојно плоча може да се расклопуваат, плочата се јаде, и плоча е пуштена. 3. Копирање, нога може да се прилагоди, едно копче за да се прилагоди на задниот агол, бебето може да седи, може да се лажат, исто така, може да лаже. 4. Дише СТП кожа, кожа-пријателски материјал, безбедно и невкусна, ладно во зима и во лето кул, чисто со нежно тријте.Ние веруваме дека може да ги задоволат вашите потреби со висок квалитет на производите.Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме слободно да ни e-mail да го реши issue Product Име : Деца Јадење Chair Product материјал : metal Product големина : 53.8 cm*104cm*74.5 cm Product тежина : 8.5 KGApplicable возраст : 6-36 monthsprompt : 1. Ве молиме проверете ја големината пред купување.Прирачник мерења може да резултира со грешка од 0-3 cm.Молат за forgiveness2. Производи, освен децата јадење стол производи не се вклучени во производот фотографии.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, мало хроматските аберации може да се случи, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само, големината е прирачник за мерење, секоја променлива може да биде различен, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил и ние ќе го решат проблемот што е можно поскоро.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.7. Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, ќе има голем број на производи за вашиот референца, логистика, општо земено, ние ќе брод во рок од 1-3 дена, се проценува дека пристигнување време е 9-15 дена.

Избор на купувачот..