• Ново
pexal Hennaveda Органски Индиго Прав 100gx2
zoom_in

pexal Hennaveda Органски Индиго Прав 100gx2

DEN 1276.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Нови калај кутија за пакување за вашиот Hennaveda индиго.Сертифицирани органски.Ракавици и главата капа внатре.Ве молиме следете ги инструкциите за да аплицираат за најдобри резултати.Со неговата историја датира уште од 5000 години во сите големи цивилизации, Индиго е една од ретките достапни природни бои во современиот свет.Тоа е широко се користи ајурведа природна боја на коса добиени од листот на органски одгледувани индиго растенијата и е најбезбедно боја за да се применат на вашата коса.За најдобри резултати, препорачуваме примена на индиго прав еден ден по примена Hennaveda Органски Коса Хена.Но, ако времето ограничува вас, можете да се применуваат со Хена, како и со никакви несакани ефекти.

Избор на купувачот..