• Ново
Конектори COOLMOON РА-2 RAM Меморија Банка Топлина Мијалник Кулер ARGB Шарени Трепка Топлина Засилувач за PC Desktop Компјутер Додатоци - (САД, Боја: Сива боја)
zoom_in

Конектори COOLMOON РА-2 RAM Меморија Банка Топлина Мијалник Кулер ARGB Шарени Трепка Топлина Засилувач за PC Desktop Компјутер Додатоци

DEN 1631.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

НАС, Боја : Сива боја. 1. 5 V ARGB memory stick кулер, поддршка за аура 5 V синхронизација. 2. Светлината водич бар со скршени дијамант сечење процес, брилијантен светлина на сила. 3. мулти-интерфејс дизајн, може да бидат повеќе сериска конекција, силна експанзија линија. 4. силна компатибилност : поддршка за десктоп висок, среден и краток меморија ленти гола, еден и двострано честички меморија може да биде инсталиран.COOLMOON РА-2 RAM Меморија Банка Топлина Мијалник Кулер ARGB Шарени Трепка Топлина Засилувач За PC Desktop Компјутер Accessories Features : 1. 5 V ARGB memory stick кулер, поддршка за аура 5 V синхронизација.2. Светлината водич бар со скршени дијамант сечење процес, брилијантен светлина на сила.3. мулти-интерфејс дизајн, може да бидат повеќе сериска конекција, силна експанзија линија.4. силна компатибилност : поддршка за десктоп висок, среден и краток меморија ленти гола, еден и двострано честички меморија може да биде инсталиран.Спецификации : Боја : Црвена, Сива (Изборен)Модел : RA-2 Rated напон : DC 5 VRated струја : 0.21 Светлина тип : ARGBNumber на светилка монистра : 10pcs Interface тип : 3 PINx2+4 PINx1 Wire должина : 500±10%mm Product големина : 135x50x9mm Note : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!Ве молиме овозможи 1-2cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.1 x Топлина Мијалник Објект специфики : Потекло : CN(Потекло)Тип : PCI-E Riser Certification : None Package : Yes Products статус : STOCKModel број : Топлина Мијалник.

Избор на купувачот..