• Ново
Напредни Термички Решенија Inc. HEATSINK 35X35X20MM R-TAB (Пакување од 100) (ATS-16D-87-С1-R0)
zoom_in

Напредни Термички Решенија Inc. HEATSINK 35X35X20MM R-TAB (Пакување од 100) (ATS-16D-87-С1-R0)

DEN 2020.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Категорија : - Фанови, Термичка Управување, Термо - Топлина Тоне.Mfr : - Напредно Термички Решенија Inc.Серија : - push PIN.Пакет : - Големо.Дел Статус : - Активен.Топлина Мијалник Избрани (BGA, LGA, ПРОЦЕСОРОТ, ASIC..) Алуминиумски Врвот Mount Product Спецификација : Категорија : - Фанови, Термичка Управување, Термо - Топлина Sinks Mfr : - Напредно Термички Решенија Inc.Серија : - push PINPackage : - Bulk Part Статус : - Active Type : - Топ Mount Package Ладење : - Избрани (BGA, LGA, ПРОЦЕСОРОТ, ASIC..)Прилог Метод : - Притисни Pin Shape : - Плоштадот, Fins Length : - 1.378"; (35.00 mm)Ширина : - 1.378"; (35.00 mm)Дијаметар : - -Перка Висина : - 0.790"; (20.00 mm)Моќ Дисипација @ Температура се Зголеми : - -Термички Отпор @ Принудени Проток на Воздух : - 13.13 C/W @ 100 LFMThermal Отпор @ Природен : - -Материјал : - Aluminum Material Крај : - Сина Anodized Base Производ Број : - ATS-16 D100 : - $4.81310 Ro HS Статус : ROHS3 Compliant Moisture Чувствителност Ниво (MSL) : - 1 (Неограничен) ECCN : - EAR99 HTSUS : - 8473.30.5100.

Избор на купувачот..