• Ново
УДАР Унисекс-Возрасни Coolnet Ув+ Mfl Headband
zoom_in

УДАР Унисекс-Возрасни Coolnet Ув+ Mfl Headband

DEN 360.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 95% REPREVE Полиестер направени од рециклирани пластични шишиња, 5% Elastane.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.МАТЕРИЈАЛ : 95% рециклиран REPREVE перформанси микрофибер, 5% Elastane.FEATUERS : Hei Q ладење технологија, Polygiene мирис контрола и има 4-Начин, лесни, лесна, УЛТРА ВОДАТ ткаенина изградба дека карактеристики UPF 50+ заштита од сонце.НАЧИНИ ДА се НОСАТ & УПОТРЕБА : 8 + начини да се носат кој нуди стил и заштита од сонце без мерење на вас долу.Совршен за сончеви денови кога UPF 50 заштита со ладење технологија на изведба е потребно.ГРИЖА ИНСТРУКЦИИ : Рачно или во машина за миење во топла вода со благ сапун.Не користите ткаенина softeners или кајгана.Не машина за сува или употреба на железо.ОДГОВАРА : Една големина одговара на повеќето возрасни лица.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.УДАР Cool Net УВ+ Мултифункционален Headband е 95% рециклиран - конструиран со REPREVE перформанси микрофибер, Hei Q ладење технологија, Polygiene мирис контрола и има 4-Пат, лесна, УЛТРА ВОДАТ ткаенина изградба и блок УВ зраците врз опфатени области за да се направи отворено спортски повеќе пријатни.УДАР Cool Net УВ+ Мултифункционален Headband е половина од должината на Cool Net УВ+ Мултифункционален Headwear и нуди стил и заштита од сонце без мерење на вас долу.

Избор на купувачот..