• Ново
Националната Хардвер N210-880 V35 Нерешено Hasp во Црно
zoom_in

Националната Хардвер N210-880 V35 Нерешено Hasp во Црно

DEN 279.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

1 пакет.Изработена од челик.Нерешено hasp резиња за цврста, сигурна затворање.Помага во усогласување и цртање на врата да се монтира.Опис на производот Дали за дома, фарма, градител или индустриски потрошувачи, Национално има сите правото хардвер во големини и бои, што ви треба.Со повеќе од еден век на услугата Националните е посветена на одржување на највисоко ниво на квалитет на производот, иновации и производна технологија.Обезбедување на сигурен бариера против неовластена записи.Минијатурни солидна месинг hasps се убаво завршувањето на допир за занает проекти како што се заклучите кутии на кои треба да се додаде за безбедност, додека одржување на смирување изглед.Мазна црна заврши со одлична отпорност на корозија, бидејќи тие се triple-заштитени со цинк-плоча, црна chromate натопи и црна печени на емајлот заврши.Од Производителот Дали за дома, фарма, градител или индустриски потрошувачи, Национално има сите правото хардвер во големини и бои, што ви треба.Со повеќе од еден век на услугата Националните е посветена на одржување на највисоко ниво на квалитет на производот, иновации и производна технологија.Обезбедување на сигурен бариера против неовластена записи.Минијатурни солидна месинг hasps се убаво завршувањето на допир за занает проекти како што се заклучите кутии на кои треба да се додаде за безбедност, додека одржување на смирување изглед.Мазна црна заврши со одлична отпорност на корозија, бидејќи тие се triple-заштитени со цинк-плоча, црна chromate натопи и црна печени на емајлот заврши.

Избор на купувачот..