• Ново
Simpli-Магија 79184 Продавница Крпи 14x12, 50 Пакет, Сина
zoom_in

Simpli-Магија 79184 Продавница Крпи 14x12, 50 Пакет, Сина

DEN 407.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Памук.Најголемиот дел Пакет на Продавница Крпи е Идеален за Комерцијална Употреба, Ресторани, Магацини, Канцеларии, Производствени Објекти, Лаборатории и Повеќе.Овие Продавница Крпи се Одлична Алтернатива за Хартиени Крпи за Миење, Користење и повторна употреба.Купуваат на Големо и Зачувување на овие Крпи се Супер Вредност и Идеален како Партали за Различни Намени.Направени со Рециклиран Памучни Влакна.Идеален за Давање како Подарок за Вашите Пријатели и најблиски.На Simpli-Магија Сина Продавница Крпи (14" x 12") нуди совршена комбинација на мекост и сила - идеален за користење насекаде, вклучувајќи Дома, апарати за Домаќинство, Чистење, Авто Детали, Теретана, па дури и Изградба/Сликарство.Можете да ја подели се спакуваат, ставање некои во лен плакарот, кујна фиока, под мијалникот, или во вашиот автомобил.Продавница Крпи мерка околу 14 x 12-Инчи секој и да се направи корисни прилог на секој дом, канцеларија, автомобилот или на градилиштето.

Избор на купувачот..