• Ново
Перформанси Алатка W1479 40Pk Индустриски Механичар Брише (Лимон Миризливи)
zoom_in

Перформанси Алатка W1479 40Pk Индустриски Механичар Брише (Лимон Миризливи)

DEN 5266.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Најтешкиот должност брише некогаш ќе се најде!Заштеда на вода, навлажнувачки и свеж мирис на лимон.Моќни состојки се комбинираат три различни масла кои ги чистат најтешките на нечистотија, маснотии, валкано, масло, боја, катран, мил, силикони, лепила и повеќе.За разлика од најчесто на база на вода брише дека само чиста вода-базирани материјали, PT брише функција лимон масло, маслиново масло, и минерално масло да се отстрани сè што другите брише го остави зад себе.Патентирана пресврт-заклучување капа спречува брише од сушење и никогаш не треба вода да се додаде.Големина : 8 во.x 8 во. (20.3 cm x 20.3 cm), не-плетени.Патентирана пресврт-заклучување капа спречува брише од сушење и никогаш не треба вода да се додаде.Моќни состојки се комбинираат три различни масла кои ги чистат најтешките на нечистотија, маснотии, валкано, масло, боја, катран, мил, силикони, лепила и повеќе .Најтешкиот должност брише некогаш ќе се најде!Заштеда на вода, навлажнувачки и свеж мирис на лимон.

Избор на купувачот..