• Ново
Портокал Круг Хартија Фенери Декоративни Виси Азија Кинески Јапонски Хартија Фенери Светилка за Роденден, Свадба на ноќта на Вештерките Бебе Булчински Туш Падне Д
zoom_in

Портокал Круг Хартија Фенери Декоративни Виси Азија Кинески Јапонски Хартија Фенери Светилка за Роденден, Свадба на ноќта на Вештерките

DEN 359.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【Пакетот вклучува】 : портокал хартија фенер пакет со 10 хартија фенери, вклучувајќи 4 инчи, 6 инчи, 8 инчи, 10 инчи и 12 инчи.Секоја големина вклучува 2 хартија фенери, кои се совршено одговараше да се создаде атмосфера. 【Лесно да се соберат】 : Направен од здрав квалитет ткиво хартија и метал поддржува, круг хартија фенери лесно би можеле да бидат зачувани и да се користат повеќе пати.лесно можете да го отворите или да се свитка фенер.Погледнете го Упатството за корисникот за собрание. 【Висок квалитет карактеристики】 : секоја хартија фенер е направен од висок квалитет на хартија, со лесен виси рамка, која може да се употребуваат без да се зема премногу простор.Исто така можете да вметнете мини led светлото во внатрешноста на фенери и ќе работи совршено (мини led светло не се вклучени). 【 Широк спектар на употреба】 : обоени хартија фенери се идеална за свадби, бебе подароци, родендени, скара, прослави, соба декорација, булчински туш, Велигден, Божиќ, лунарната нова година и општата атмосфера, декорација, прослава и други тема партии. 【Задоволство уверување】 : ние придаваат големо значење за задоволството на клиентите.Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас во времето.Секој свадба мора да биде уникатна и прекрасна, и без разлика дали е за една свадба, посебен повод, или на една партија, на некој настан може да биде украсена со хартија фенери да се обезбеди весели и романтична атмосфера.

Избор на купувачот..