• Ново
Кинески Фенери 10pcs/ многу Виси Свадба Позадина Партијата Божиќ Декоративни Водоотпорен Отворен Бела Најлон Свитлива Фенер Светилка Опфаќа (Фенер Димензии : 40cm)
zoom_in

Кинески Фенери 10pcs/ многу Виси Свадба Позадина Партијата Божиќ Декоративни Водоотпорен Отворен Бела Најлон Свитлива Фенер Светилка

DEN 2432.64

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Виси Најлон Lanternsused отворено, виси дома со LED/светилка (ќе се подготви со youself).Тоа е лесно да се расплетува за следната употреба.Материјал : полиестер /Најлон.Големина : 8", 10", 12", 14", 16".Пакување : 1pc светилка покрие/opp вреќа (нема LED Buld внатре).Боја : бела.Виси Најлон Lanternsused отворено, виси дома со LED/светилка (ќе се подготви со youself).Тоа е лесно да се расплетува за следната употреба.Материјал : полиестер /Nylon Size : 8", 10", 12", 14", 16"Пакување : 1pc светилка покрие/opp вреќа (нема LED Buld внатре)Боја : бела.

Избор на купувачот..