• Ново
Тигар Мрачно Ранец за Момчиња и Девојчиња Дете од Предучилишна Расадник Книга кеси Години Градинка Schoolbags со Градите Клип и сигурносно јаже Деца Дневните Торба Сов?
zoom_in

Тигар Мрачно Ранец за Момчиња и Девојчиња Дете од Предучилишна Расадник Книга кеси Години Градинка Schoolbags со Градите Клип и сигурносно

DEN 671.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

[РАНЕЦ МАТЕРИЈАЛ] : Училиште кеси со 100% полиестер влакна супериорен twill ткаенина, супер абење отпор, нула отпор, трајни, 3 D мрежа џеб, водоотпорен, супер издржлив.Висок квалитет на патент глајд модели лесно и без проблеми, правење на вашиот ранец поудобно да се користи.Не грижете се за оштетен торба или скршен патент.На дише назад направени од 3 D mesh ткаенини држи назад удобно и дише и кул. [КНИГА КЕСИ ГОЛЕМИНА] : 10.9x5.9x12.9inch(26cm x15cm x 33cm)Тоа е голем ранец за вашите деца.Овој ранец содржи главната џеб, пред џеб, 2 страна мрежа џебови и влече јажето.Главната торба опфаќа оддел торба и еластична за замрзнување;пред патент торба е опремен со ритам џеб и решетката ритам џеб,која може да се одржи лаптоп, промени,документи,мобилен телефон,i Pad,напојување и други објекти;може да се стави на чадор и шише во странични џебови. [ИНОВАЦИИ ДИЗАЈН] : Ранец пред торба и рамо, рака дизајн рефлексивни појас,рефлексивни појас во ноќта светлина зрачењето ќе има очигледни рефлексивни ефект,играат улога во заштита на личната безбедност.Широк поместена ремени намалување на рамо притисок и да се спречи деформација оптоварување;Задебелена се справи со пена на врвот,лесен за носење,силна носивоста;збир на прилагодливи контактот е додаден во предниот дел на градите, за да се спречи рамо, рака од лизгање надолу кога шетаат без тресење. [ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ] : торба рачки се додаваат со дебел сунѓерот внатре, и постојат различни видови на забава и шарени отпечатоци да се избере.Овој ранец е разновиден, ранец може да ги исполни повеќето од вашите потребите на децата, погоден за 3-7 години, момчиња и девојки,на патување, на шопинг, кампување, планинарење и така натаму.Тоа е нивниот најдобар подарок.Ако имате било какви прашања за овој производ, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви ги даде задоволителен одговор. [ЧИСТЕЊЕ И ОДРЖУВАЊЕ] : Нашата ранци се препорачува да биде рака-изми, обесени во сенка, пеглаат на ниска температура, не исплакнете или присилува надвор (делумно можат да го исцеди).За Нас panksolu е посветена на обезбедување на вас со најдобар дизајн и производи.Енергична,шарени и светли дизајнот, идеи,додадете малку боја во вашиот живот со едноставни додатоци.Спецификации Ранец Големина : 10.9x5.9x12.9inch.(Ширина x 26cm Дебелина 15cm x Висина 33cm) Тежината на производот : 425g.Пакет се вклучени : 1 x училиште торба.Книгата кеси Материјал : 290 twill mutispandex(100% Полиестер влакна).Нашата Услуга Нашата продавница е се фокусира на дизајн на производот и квалитет,ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Избор на купувачот..