• Ново
5 Точка Бебе Темперамент, Здрав Безбедност и Удобност Материјал Лесни Универзална Висок Стол Ремени за Шетач за Pushchair(Сива Копче 5-Точка на Рака)
zoom_in

5 Точка Бебе Темперамент, Здрав Безбедност и Удобност Материјал Лесни Универзална Висок Стол Ремени за Шетач за Pushchair(Сива Копче

DEN 234.96

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Бебето појас е лесно да се стави на и полетување, и тоа не е неопходно да губите време минува низ тока кога пирсинг, тоа е погоден за секојдневна употреба и патување, лесни и количка, па ќе можете да ги со вас во движење, не заземаат многу простор.Кога детето се движи напред во седиштето појас може да се одржи на вашето дете цврсто, не грижете се за вашето бебе напуштање на седиштето, бидете сигурни дека вашето дете е удобно и има многу простор и да нема притисок.На 5 точка подигнат е погоден за повеќето бебе високи столчиња, колички, автомобил седишта, замена темперамент за виткање бебе лица, како и било каков сличен стол со појас settings.На 5 точка темперамент има здрав рамо, рака и трајни тока да се задржи вашето бебе безбедно, појас поминува преку рамената и задникот и е прицврстени за тока меѓу нозе, во близина на карлицата, рамената и градите.Бебето појас е направен од висок квалитет на најлон webbing, што е доказ и отпорни на оштетување, додека одржување на бебешка кожа и удобно и има долг животен век, на тока е направен од висок квалитет на ПОМ материјал, кои се цврсти и издржливи.

Избор на купувачот..