• Ново
Дурам LPRDS-34.5X68-95 Louvered Панел Стојат Двојно, 34-1/2 x 68, Сива, 68 Висина, 35 Ширина, 27 Должина
zoom_in

Дурам LPRDS-34.5X68-95 Louvered Панел Стојат Двојно, 34-1/2 x 68, Сива, 68 Висина, 35 Ширина, 27 Должина

DEN 11786.16

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Бесплатни стои louvered панел полици.Единица е двојно двострано.Изградена на 16 мерач челик.Louvers се приспособат на сите големини на јадицата-на кутии (кутии се продаваат посебно). 1/4" дупки за монтирање на ѕид - база месеци лесно со хардвер предвидено.Издржливи, текстура, прав грб боја.Дурам слободни стои louvered панел полици е изградена на 16 мерач челик.Единица е двојно двострано.Louvers се приспособат на сите големини на јадицата-на кутии (кутии се продаваат посебно). 1/4" дупки за монтирање на ѕид - база месеци лесно со хардвер предвидено.Издржливи, текстура, прав грб боја.Dsh фах полиците може да се купат како додаток.

Избор на купувачот..