• Ново
Стоматолошки Свежи SynergyLabs
zoom_in

Стоматолошки Свежи SynergyLabs

DEN 587.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Стоматолошки Свежи Оригинална Формула за Мачки е "светот е првиот и единствен клинички докажано четка за заби во шише." Безбедно и корисно за секој ден го користам за двете мачки и кучиња, премногу!КЛИНИЧКИ ДОКАЖАНО ПРИДОБИВКИ : .Анти-микробиолошка формула активира, соопштенија и ги уништува лошиот здив го предизвикуваат бактерии бактерии и микроорганизми, кога се изложени на прегледи на патогени & кисела области каде плак е формирана.Ја елиминира денталниот плак-предизвикуваат бактерии и променливи, malodorous соединенија на сулфур.Whitens забите со текот на времето, со соодветна употреба.Ги зајакнува забите со враќање на емајлот.Големина : 16 fl.оз. | Стил : За Мачки.

Избор на купувачот..