• Ново
ZYXRGS Мачка Гребнатини Одбор Милениче Маче Ѕид Агол Гребење Мат Пост Дрво Scratcher Коноп Милениче Кадифен Играчки Сива
zoom_in

ZYXRGS Мачка Гребнатини Одбор Милениче Маче Ѕид Агол Гребење Мат Пост Дрво Scratcher Коноп Милениче Кадифен Играчки Сива

DEN 6408.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Природен Сисал Мат и Здрава Грижа,Овој мат не е само едноставна сисал мат, но исто така на здрава грижа стил за вашиот љубовен маче.Природни Сисал Материјал,Со цел да им даде на вашиот љубовен маче најдобар, овој мат е специјално изработени од природни сисал кои ги поседува тешко влакна кои се носат-отпорни, фирма, солена-алкална толеранција и анти-корозија.Вашето милениче ќе биде сигурно фасциниран со мат веднаш.Лесно за чување и зачувување на многу простор.Со трајни текстура, тоа е многу погоден за мачки да се џвака и мелење канџи.Погоден за агол или за бесење.исто така, за заштита на мебел од нула.Да се заштити вашиот мебел далеку од тоа да биде изгребани од вашата мачка.Голем дар избор за пријатели кои имаат мачки.Природен Сисал Мат и Здрава Грижа,Овој мат не е само едноставна сисал мат, но исто така на здрава грижа стил за вашиот љубовен маче.Природни Сисал Материјал,Со цел да им даде на вашиот љубовен маче најдобар, овој мат е специјално изработени од природни сисал кои ги поседува тешко влакна кои се носат-отпорни, фирма, солена-алкална толеранција и анти-корозија.Вашето милениче ќе биде сигурно фасциниран со мат веднаш.Лесно за чување и зачувување на многу простор.Со трајни текстура, тоа е многу погоден за мачки да се џвака и мелење канџи.Погоден за агол или за бесење.исто така, за заштита на мебел од scratch To заштитете го вашиот мебел далеку од тоа да биде изгребани од вашата мачка.Голем дар избор за пријатели кои имаат мачки.Модел : гребење Мачка board Color : gray Size : 50 * 23cm Weight : 720g Material : дрво + кадифен cloth Product функција : Мелење claw Applicable објект : cat Package Содржина : 1 x мачка нула board Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.Поради екран разлики, бојата може да биде малку поинаков од вашиот очекува боја, ве молиме овозможи.

Избор на купувачот..