• Ново
Ѕид Грб Решетката да се Монтира на Ѕид,finess 5 Куки за Бесење Палта,Крпа Кука,Грб Ги Ѕид за Облека,Јакна,Ранец,Брусен Никел,Облека,Дом, Кујна,Купатило (Црна)
zoom_in

Ѕид Грб Решетката да се Монтира на Ѕид,finess 5 Куки за Бесење Палта,Крпа Кука,Грб Ги Ѕид за Облека,Јакна,Ранец,Брусен Никел,Облека,Дом,

DEN 107.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Материјал : железоГолемина : 29 x 7.5 x 6.3 cm / 11.42 x 2.95 x 2.48".Уникатен Дизајн;Простор за заштеда на дизајн е пригоден алтернатива за слободна стои полици/Долгорочните метални куки држи до 5kg на тежина на секоја.Погоден за употреба зад вратите, дневни соби, кујни, спални, бања, итн.Совршен за бесење јакни, облека, предмети, шалови, крпи,и повеќе.Може да се расклопуваат по волја.Погоден за врати со дебелина од околу 4.5 cm(1.77"), лесно да се размонтираат и висат слободно.Пакет се Вклучени : 1 PC Вратата кука.Опис : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет. 1. Интимни пет куки делови заштедите време и да се откажам предмети. 2. Добро товарот, ковано железо материјал, имајќи за 5kg. 3. Погоден за употреба зад вратите, дневни соби, кујни, спални, бања, итн. 4. Може да се расклопуваат по волја.Погоден за врати со дебелина од околу 4.5 cm(1.77"), лесно да се размонтираат и висат слободно.Спецификација : Материјал : железо Боја : црна, бела Големина : 29 x 7.5 x 6.3 cm / 11.42 x 2.95 x 2.48" Пакет се Вклучени : 1 PC Вратата кука Забелешка : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. 2. Ве молиме овозможи 0.5-2cm разлики поради прирачник за мерење.

Material:
iron
Color:
black, white
Size:
29 x 7.5 x 6.3cm / 11.42 x 2.95 x 2.48
Package Included:
1PC Door hook
Note:
1.Due to the light and screen difference, the item's color may be slightly different from the pictures. :
2. Please allow 0.5-2cm differences due to manual measurement. :

Избор на купувачот..