• Ново
Скок%2c+Бујон+Коцки+Зеленчук+Зачинет%2c+2.53+Унца
zoom_in

Скок%2c+Бујон+Коцки+Зеленчук+Зачинет%2c+2.53+Унца

DEN 204.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Вегетаријанската и направени со рака-избрани билки & зачини, СКОК Зеленчук, зачинет Бујон е совршен прилог на dial up вкусот на секое јадење.СКОК е не-ГМО и направена со сите природни состојки, без вештачки вкусови & 20% помалку сол од водечките брендови.Направи СКОК Зеленчук Бујон Коцки во супа да sip или да ја користите како база за супи, тестенини, и промешајте-frys.Обидете се тоа како маринада или бришење за месо, или едноставно како леќата да се создаде било ресторан-достоен сад.Бидете сигурни дека за да се обиде на сите наши бујон & сок вкусови!.Користете СКОК Зеленчук, зачинет Бујон Коцки како основа за различни прекрасни, креативни, и удобен оброци.Секој од нашите коцки се спакувани полн со вкус, но го напушти вештачки состојки и висок сол содржина се наоѓаат во повеќето од водечките брендови.Dial up вкус на вашиот дом варени јадења.Во СКОК, нашите глутен-слободен бујон коцки не содржат вештачки вкусови и многу помалку натриум од водечките брендови како што се Mc Cormick, Тоновите, и Knorr брендови.Во СКОК, ние сме на мисија да создаде одличен вкус вкусови со користење на чисти и природни состојки.Нашата палета на производи ви нуди погодност, без компромис : лесен-за-користење на производи за кои принос подобро за вас, вкусни резултати.Вкус Име : Зеленчук | Големина : 2.53 Унца (Пакување од 1).

Избор на купувачот..