• Ново
Yingchi Карбонски Влакна Автомобил Гориво во Резервоарот за Гас Капа Покрие Гас Вратата Покрие Трим Амблеми за Хонда Граѓански Седан 2022-2023-2024
zoom_in

Yingchi Карбонски Влакна Автомобил Гориво во Резервоарот за Гас Капа Покрие Гас Вратата Покрие Трим Амблеми за Хонда Граѓански Седан

DEN 770.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

100% Нови (Квалитет се Проверуваат пред превозот).Материјал : ABS Пластика + Тројно позлатен.Завршна Површина : Карбонски Влакна Обложена.За Хонда Граѓански Седан 2022-2023-2024. 100% Нови (Квалитет се Проверуваат пред превозот) Боја : Карбонски Влакна Black Material : ABS Пластика + Тројно позлатен завршна Површина : Карбонски Влакна Обложени Лесен за Инсталација : селотејп автомобилот изгледа Модата и убава!!!Инсталирајте Чекор : 1.Pls употреба на алкохол или агент за чистење на позицијата на инсталацијата (да бидете сигурни дека тоа без маснотии.Восок или прашина итн.) 2.pls се обезбеди позиција на инсталација може да биде целосно одговара на случај пред да ја инсталирате, (Забелешка : ако има било какви прашања или misfit , ве молиме контактирајте со нас) 3.Rive силна двострано лепило на грбот , ако ги исполнуваат случај на релативно ниска температура, ве молиме греење тоа преку фен или полесни . 4.Според споредба држиме до неа и притиснете за 1-2 минути (Забелешка : не се мијат вашиот автомобил во 24hours , лепило треба да биде поправено по 12 часа ) 5.Инсталацијата се веќе завршени , DIY објект - Лесно да се инсталира пакетот ќе sent via (USPS, за по 7-15 работни дена ќе може да се добие тоа.Сите нарачки ќе се испраќаат во рок од 24 часа!.

Избор на купувачот..