• Ново
SCGHBK Триаголник Птица Гнездо, Топло, Меко Милениче Птица Топло Памук Гнездо Милениче Перница за Спиење Милениче Hammock Милениче Материјали
zoom_in

SCGHBK Триаголник Птица Гнездо, Топло, Меко Милениче Птица Топло Памук Гнездо Милениче Перница за Спиење Милениче Hammock Милениче

DEN 479.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

❤️Мека и Пријатна : Ова мека кадифен hammock дава вашиот убави птици топло и удобно колиба да се одморат, дебели кадифен ткаенина обезбедува добро место за домашни миленици. ❤️Билатерални Куки Дизајн : билатералните куки дизајн овозможува играчка да се одржи во место и можете да виси на кафез, на северниот пол или други места. ❤️Се држат Настрана Од Студот : Убаво и топло барака може да ги задржи вашите птици далеку од студ во зима. ❤️Применливи Прилики : Идеален за хрчаци, верверички и птици.Идеална за мали миленичиња, безбедно, удобно, топло и може да спие или да се игра. ❤️Задоволството на клиентите Служба : Ние нудиме професионални услуги на клиентите пред и по купувањето.Ако постои било квалитетот проблем со статуата на, ве молиме слободно контактирајте со нас.Опис : се Направени од мека кадифен ткаенина, удобно за птици да се одморат.Со кука дизајн, може да бидат обесени лесно на птичји кафез.Во тесниот простор и мека hammock ткаенина, вашиот птица ќе се чувствуваат безбедно и топло.Specfications : Материјал : Кадифен Боја : Сива, Розова, Сина (Изборен) Пакетот Вклучува : 1 * Триаголен Птица Гнездо.

Избор на купувачот..