• Ново
Тешко Пластични Shockproof Девојка Компатибилен за Компјутер Bluetooth Глувчето Имаат Малку Мачка 2
zoom_in

Тешко Пластични Shockproof Девојка Компатибилен за Компјутер Bluetooth Глувчето Имаат Малку Мачка 2

DEN 479.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Тоа не се имате било бренд.Напојува со 2 AAA батерија.Контактирајте со компјутер преку bluetooth.Висок квалитет на графика кои нема да избледи, дупка со или бришење off.Високо квалитетни пластични.анти-удар безжичен глушец имаат Малку Мачка 2. timeproof компјутер безжичен глушец YCustom дизајн чекор : 1. Избор на слик дека поголем од 800*800 до нас.2. Во рок од 12 часа, ние ќе ви одговори.3. Заврши вашиот дизајн место по ред.Било каков проблем на вашата нарачка, ве молиме cotact со нас.Тоа ќе биде околу 24 часа за да ги организира превозот.

Избор на купувачот..