• Ново
Портокал Привремено Губење на Восок Боја, SOVONCARE Боја на Коса Боја Восок за Мажи Жени Деца Фризура Крем ноќта на Вештерките Партија Cosplay Датум (Портокал)
zoom_in

Портокал Привремено Губење на Восок Боја, SOVONCARE Боја на Коса Боја Восок за Мажи Жени Деца Фризура Крем ноќта на Вештерките Партија

DEN 239.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ПРИРОДНИТЕ СОСТОЈКИ : Оваа Портокалова Коса Dey Восок направен од растителни екстракти, без иритација на скалпот, пријателски и сите состојки кои се направени од е нежна боја на вашата коса.РАЗЛИЧНИ МОДЕЛИРАЊЕ : Можете според вашето расположение и треба, направете фризура која себеси му се восхитуваат во кое било време и место, тоа може да се направи фризура упорни.На арома е свежа и не-леплива.ЗАШТЕДИТЕ ПАРИ : Особено за луѓе кои често сакаат различни фризури, наместо да одат на бербер е во секое време, можете да боја на вашиот сопствен коса.Заштедите пари и време.ПРИВРЕМЕНО ГУБЕЊЕ на ВОСОК : онолку долго Колку што може да се мијат со топла вода.тоа ќе има стил ефект, па тоа ќе влијае на мекост на вашата коса, но тоа може да се врати и по перење.ПРИМЕНЛИВИ ПРИЛИКИ : Фестивали,Партии,Клубска,ноќта на Вештерките,Барови,Танц Партии,Божиќ,Cosplay,Други Настани.За кратка коса, една кутија може да се користи за 3 пати нормално;.За средна коса, една кутија може да се користи 2 пати нормално;.За долга коса, една кутија може да се користи 1 пати нормално.Избегнувајте контакт со очите.За надворешна употреба само.Ако се стави премногу во вашата коса и таа добива тешки, сите што ви треба е додадете малку вода и четка од екстра.Да се чува вон дофат на деца. 1.Време е да се издвоите од толпата - Уживање во секојдневниот живот со вашиот уникатен фризура дома, наместо да се случува салон. 2.Ексклузивно Сина Коса, Восок.Идеален за ноќта на Вештерките, Cosplay, Партија, Божиќ подарок. 3.Да биде уникатен и стилски, но прифатлив за секого само за неколку минути!. 4.Долготрајни Најдобро за Излети, Божиќ, ноќта на Вештерките; Зачувување на штета на боење на вашата коса.

Избор на купувачот..