• Ново
ULTNICE 2 парчиња Глина Возен Pin Акрилик Глина Ролери Акрилик Лист Одбор со Мрежа
zoom_in

ULTNICE 2 парчиња Глина Возен Pin Акрилик Глина Ролери Акрилик Лист Одбор со Мрежа

DEN 335.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Материјал : Акрил.Големина : Околу 20 x 2 x 2cm/7.9 x 0.8 х 0.8 инчен(Dxšxv).У облик акрилик лист одбор : со заштитни облоги на површината, против гребење и прашина.Од суштинско значење калапи глина алатки : акрилик ролери може да се прилагоди глина е форма или дебелина, акрилик лист може да се користи за правење резервни одбор или притискање на глина во други форми.Направен од висок квалитет на акрил, тоа е издржливи и долготрајни употреба.Четирите агли на У облик одбор се специјално полиран, се безбедни за употреба.Одлично за менување на обликот на глина.Description Made на високо квалитетен материјал, моделирање глина алатки се издржливи и долготрајни употреба.Со заштитни облоги на површината, У форма на доградба на акрилни лист одбор се користи за да се спречи нула и прашина.На акрилик ролери може да се прилагоди глина е форма или дебелината.Тоа исто така може да се користи за правење резервни одбор или притискање на глина во други форми.Одлично за менување на обликот на глина.Пакет Including2 x Акрилик Глина Ролери Акрилик Лист Одбор со Мрежа од Суштинско значење Моделирање Глина Tools.

Избор на купувачот..