• Ново
Hedume Бери Божиќ Гарланд, Црвена Бери Гарланд Божиќ Декорација, 6.3 Ft Вештачки Poinsettia Гарланд со Црвени Бобинки и Свети Остава за Дома, Кујна, Бар & Камин & Декоративни
zoom_in

Hedume Бери Божиќ Гарланд, Црвена Бери Гарланд Божиќ Декорација, 6.3 Ft Вештачки Poinsettia Гарланд со Црвени Бобинки и Свети Остава

DEN 215.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Божиќ Гарланд - 6.3 Ft artificail poinsettia гарланд, гранки со црвена бери На гарланд произлегува се направени на флексибилни жица, може да биде во облик на слободно да се сретне некој простор на украси.Затворен & Отворено Use - Божиќ борови шишарки гарланд е совршен за внатрешна, надворешна, падот оркестарот, дома, во маса, градина, mantel, камин, рамка на врата, врата, семејството партии, свадба декорација.Разноврсна - Дали вие само треба 6 стапки за mantel, 12 нозе draping преку doorframe, или 24 нозе за скалило banisters, овој божиќ гарланд ви се опфатени.Само користење на повеќе garlands заедно за да се создаде должината што треба.DIY Божиќ Венец, Прилагодлив Гранка - може да се наведнуваат и обликот на сите оркестарот сакате.Линк гарланд заедно да се стави околу пред тремот.Или spruce гарланд може да се twined низ скалите и не можеше да биде подобро.Hedume 6.3 Ft Вештачки Poinsettia Гарланд со Црвени Бобинки и Свети Остава за Дома, Кујна, Бар & Камин & Decorative Get во духот на Божиќ!Што подобар начин да го фати на Зимската сезона отколку со црвени бобинки гарланд на вашиот mantelpiece или низ вашето пијано?Убави Бои се Загрее Вашиот Дом, Ако сте во потрага да spruce до entryway, пријатна до оние затворен растенија, или да додадете некои живи боја на централен на вашата трпезариска маса, ова Hedume Божиќ Гарланд помага донесе боја на природата право во вашиот дом!Направи оваа зима веќе не е здодевен.

Избор на купувачот..