• Ново
Valo Концепт - Вештачки винова Лоза Пакет за Бесење на Оркестарот. Внатрешна и Надворешна Зеленило Гарланд. Зелена Боја, 8.2 ft (10 Единици).
zoom_in

Valo Концепт - Вештачки винова Лоза Пакет за Бесење на Оркестарот. Внатрешна и Надворешна Зеленило Гарланд. Зелена Боја, 8.2 ft (10

DEN 287.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Вештачки винова лоза за бесење на оркестарот со кафеава пластични структура и мека реални текстура полиестер лисја .Направени со материјали од врвен квалитет, отпорен на вода, трајни, флексибилен и лесно да се прилагоди на било која површина.За внатрешна и надворешна.Употребата на вештачки растенија станува се повеќе и повеќе популарен како што генерира чувство на блискост до природата, создавање на свежи и весела атмосфера.Идеален за дома и во канцеларија декорација.Соби, балкон, патио, тераса, градина, прослави, вечери, свадби, centerpieces, сводови, trellises, скалите, продавници, продавница прозорци, ресторани, и многу повеќе.Одделни garlands поединечно, дизајн на вашиот простор и да се создаде неверојатна комбинации.Содржина : 10 зелена винова лоза 8.2 ft долго со 36 остава 3.7 во средното и во 3.1 долго секој.Лесно одржување, без посебна заштита, само се отстрани прашина да ги направи сјај како првиот ден.Ако сте страстни за природни и декорација на растенија, но одбивањето да се грижи за нив или едноставно немаат време, ова е добра опција.

Избор на купувачот..