• Ново
Случај за Потрошувачите Мобилната Линк II, Nakedcellphone [Црна Вегетаријанска Кожа] Форма-Одговара Покрие со [Вграден Екран Заштита] и [Метал Спојувалка за Каиш] за Врската
zoom_in

Случај за Потрошувачите Мобилната Линк II, Nakedcellphone [Црна Вегетаријанска Кожа] Форма-Одговара Покрие со [Вграден Екран Заштита]

DEN 406.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Форма-Одговара Заштитни Случај Направен да Одговара и на ДВЕТЕ Верзии на Потрошувачите Мобилната ЛИНК Телефон (Одговара на Линкот 1 и Линк 2).Пластични Винил Слој Нуди Заштита за Екранот и Тастатурата.Метален Клип Ви Овозможува да Клип Случај да Појас или Корселе.Телефонот Останува Целосно Функционална во Случајот со Пристап до Сите Порти.Вегетаријанската Кожа Материјал со Мат Текстура за Зголемена Тактилни Зафат.СПОЈУВАЛКА за КАИШ : Постои еден метален клип на грбот на случајот што ќе се претвори во било која саканата позиција.Сега ќе биде во можност да клип од вашиот телефон на вашиот појас или корселе.ЕКРАН ЗАШТИТА : винил пластичен слој нуди заштита за вашиот надворешен екран и внатрешни работи на екранот и тастатурата.ФУНКЦИОНАЛНОСТ : Вашиот телефон е целосно функционална во случајот со пристап до сите копчиња, пристаништа, камера, звучници, итн.Се уште можете да флип на телефонот отвори/затвори.МАТЕРИЈАЛ : случај има вегетаријанска храна, кожен ентериер и мека внатрешни работи поставата ќе го заштити вашиот телефон.FITMENT : Овој случај беше уникатно направени за да бидат компатибилни со двете Линк и Линк II.Овие се различни телефони со малку поинаков копчето за сместување.Предметот е дизајниран да се приспособат или модел без да ја загрози функционалноста.СПОЈУВАЛКА за КАИШ : Постои еден метален клип на грбот на случајот што ќе се претвори во било која саканата позиција.Сега ќе биде во можност да клип од вашиот телефон на вашиот појас или корселе.ЕКРАН ЗАШТИТА : винил пластичен слој нуди заштита за вашиот надворешен екран и внатрешни работи на екранот и тастатурата.ФУНКЦИОНАЛНОСТ : Вашиот телефон е целосно функционална во случајот со пристап до сите копчиња, пристаништа, камера, звучници, итн.Се уште можете да флип на телефонот отвори/затвори.МАТЕРИЈАЛ : случај има вегетаријанска храна, кожен ентериер и мека внатрешни работи поставата ќе го заштити вашиот телефон.FITMENT : Овој случај беше уникатно направени за да бидат компатибилни со двете Линк и Линк II.Овие се различни телефони со малку поинаков копчето за сместување.Предметот е дизајниран да се приспособат или модел без да ја загрози функционалноста.

Избор на купувачот..