• Ново
Пром Фустани Долг Топката Наметки Еден Рамо Формално Gown за Жените Сатен Линија Вечер Партија со Џебови
zoom_in

Пром Фустани Долг Топката Наметки Еден Рамо Формално Gown за Жените Сатен Линија Вечер Партија со Џебови

DEN 268.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Сатен, црна вечер наметки за жените формално.Увезени, формално фустани за матурска долго.Drawstring затворање.Карактеристики : Еден за рамо пром фустани за жени, сатен формално gown за вечер партија, линија макси партија фустан со џебови, сплит вечер фустани, долго/кат-должина фустан, прилагодлив чипка назад, вграден градник.Црна вечер наметки за жените формално, матурски фустани долг топката наметки, линија формално наметки и вечерни фустани, еден рамо партија облечи, сатен макси фустан со џебови, јуниори фустани за посебни прилики.Големина : Ние може да ви обезбеди со 2-22 W фустани и најразлични големини. (ние користат нашите сопствени големина на табелата.Тоа е во сликата на лево.) custom size кликнете на "Една Големина" да се прилагодите на совршен фустан.Вклучувајќи ги и "Биста, Половината, Колковите, Шупливи до Подот, и Висина".секое парче на облека е рачно изработени од страна на професионални казанџии, и квалитетот е загарантирана.Ако не сте сигурни за големината, ве молиме да ни ги испратите вашите детални големина преку е-маил, и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.Време : Пром фустани за женска треба 2-4 дена да се направи фустани, на забрзан превозот трае 4-5 дена за испраќање, стандардот на превозот трае 9-12 дена.Прилики : Матурска, вечер, bridemaid, мајка, гости, дипломирањето, семејство, одмор, формално, забава, роденден, враќањето дома, таа е, слатка 16, саем, коктел, фестивали, masquerades, божиќ, банкети, специјални прилики, булчински свадби, саем, коктел, galas, церемонија, канцеларија, клуб, танц, quinceanera, полу формално, вечера, семеен собир.

Избор на купувачот..