• Ново
V05F283060LM - Внатре Длабочина : 30 - Venturi V05-Општа Намена Клупата Fume Аспиратор со Вертикална Зголемувањето на Sash, Тип 316L не ' Рѓосувачки Челик Лагер, Kewaunee Научно - Секоја
zoom_in

V05F283060LM - Внатре Длабочина : 30 - Venturi V05-Општа Намена Клупата Fume Аспиратор со Вертикална Зголемувањето на Sash, Тип 316L

DEN 273.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Внатре Длабочина : 30".Надвор Ширина : 60".Лагер Материјал : Тип 316 L не ' Рѓосувачки Челик.Sash Рамка : Прав Обложен Челик.Добавувачот Нема. : V05 F283060 LM.Врховниот Воздух Venturi обезбедува најбезбедните user-friendly fume худ произведени денес.Он го здружил Venturi зголемено задржување технологија со Високи перформанси/енергетски ефикасни Уникатен ултра-мазна sash систем Исклучителни гледање висина Флеш airfoil LED светла со бојата и интензитетот прилагодливост Електромеханички sash запира Врховниот Воздух Venturi користи докажано задржување подобрување на техниките заедно со иновативни лабораторија погодност карактеристики, вклучувајќи : прилагодлив LED светла, електромеханички sash запира, ултра-мазна sash систем, и да им помогнам на копчето sash управување.Сертификати : УЛ и c UL наведени.Се тестирани на ASHRAE 110, NIH03-112 C, ASTM D552, и NFPA 45. Нарачка информации : Работа врвот и на база кабинети не се опфатени со fume худ.

Избор на купувачот..