• Ново
Kris Letang Питсбург Пингвини Знак Autograph Стенли Купот GWG Впишани 16x20
zoom_in

Kris Letang Питсбург Пингвини Знак Autograph Стенли Купот GWG Впишани 16x20

DEN 2399.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Питсбург Пингвини Крис Letang има рака потпишан во сина на овој Стенли Куп Финалето се игра победа цел 16x20 фото додавање натпис "2016 година SC GWG" за време на неговиот прв приватен декрипциски по 2016 година Стенли Купот победи со Вашиот Спортски Сувенири, Продавница за 23 јуни, 2016 година. Овој објект доаѓа со Крис Letang холограм, Вашата Спортска Продавница за Сувенири холограмот и сертификат за автентичност со нашата безусловна, доживотна гаранција.

Избор на купувачот..