• Ново
Ешли Мебел Потпис Дизајн - Лулу Колекција Панел Footboard - Целосна Големина - Компонента Парче - Вклучува Footboard Само - Бела
zoom_in

Ешли Мебел Потпис Дизајн - Лулу Колекција Панел Footboard - Целосна Големина - Компонента Парче - Вклучува Footboard Само - Бела

DEN 1312.32

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ЦЕЛОСНА ПАНЕЛ FOOTBOARD : Ова со полно корито е куќа инспириран современа сет подготвен да се донесе стил на било спална соба со око-фаќање на headboard, свежи дизајн и разноврсна заврши.СОБРАНИЕТО ви се ПОТРЕБНИ : Панел headboard и пруги се продава одделно.Лесен-за-следење инструкции се вклучени.Philips главата шрафцигер и Ален копче може да бидат потребни за собранието на bedframe.ДИРЕКТНО ОД ПРОИЗВОДИТЕЛОТ : Ешли Мебел оди на екстра миле до пакет, заштити и да ја испорача вашата нарачка навремено.КУПИ СО ДОВЕРБА : Дизајниран и произведен од страна на Ashley Мебел Индустрии.На доверлив извор за стилски мебел, осветлување, килими, додатоци и душеци.За секој вкус и буџет.Од 1952. Светлината грациозен куќа дизајн на "Lulu" младите спалната соба колекција карактеристики на реплицира бела боја заврши тече најубаво во текот на линискиот панели и врежана мушка рамка за да се направи овој иновативен мебел некоја поканува прилог на секое дете спална соба.

Избор на купувачот..